PowerWalker UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 600VA 3X IEC 230V,PURE SINE WAVE,RJ11/45 IN/OUT,USB,LCD (Pełna sinusoida)
Symbol: VI 600 SW IEC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 487.18
Cena: 487.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 600 SW IEC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 487.18
Cena: 487.18
Zasilacz awaryjny UPS PowerWalker VI 600 SW
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 600 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Funkcje specjalne |
- Czysta sinusoida |
| Oprogramowanie |
ViewPower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) RJ-45 (LAN) RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura operacyjna: 0 - 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie |
- UPS PowerWalker VI 600 SW |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
328 x 100 x 145 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry |
- Moc wyjściowa: 360W |
| Oznaczenia | |