APC Zasilacz awaryjny BVX1200LI Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, 6 IEC
Symbol: BVX1200LI
Dostępność: 7 szt.
Cena: 618.24
Cena: 618.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BVX1200LI
Dostępność: 7 szt.
Cena: 618.24
Cena: 618.24
Przedstawiamy APC Easy UPS
Zapewnij zasilanie i ochronę w domu i biurze dzięki zasilaczowi Easy UPS firmy APC by Schneider Electric. Twoje najważniejsze urządzenia i elektronika wpływają na Twoje codzienne życie
Chroń przed nieoczekiwanymi zakłóceniami zasilania
Urządzenia domowe są wrażliwe na uszkodzenia spowodowane zakłóceniami zasilania. W przypadku wahań mocy poza oczekiwanym poziomem, Easy UPS natychmiast dostarcza czystą energię z baterii do elektroniki.
Niezawodne połączenie z domem
Dzięki zwiększonej mocy, Easy UPS daje wystarczająco dużo czasu na utrzymanie pracy i produktywności przez wiele godzin, a następnie na bezpieczne wyłączanie urządzeń po awarii.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 650 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Funkcje specjalne |
AVR |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
190 x 140 x 390 mm |
| Waga | 7.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |