APC BE650G2-GR Back UPS 650VA/400W Schuko CEE 7/7P 1 USB charging por
Symbol: BE650G2-GR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 591.20
Cena: 591.20
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BE650G2-GR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 591.20
Cena: 591.20
BE650G2-GR Back UPS 650VA/400W Schuko CEE 7/7P 1 USB charging port
System UPS z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym dla urządzeń elektronicznych i komputerów
Wyjście
Wejście
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 34 Wh |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.6 min |
| Typ obudowy | Slim |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko Typ E French (europejska) |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Szerokość 130 mm, Głębokość 365 mm Wysokość 120 mm |
| Waga | 4 kg |
| Pozostałe parametry |
Odpowiedni akumulator zastępczy APCRBC110 Podłączenie sieciowe, od strony urządzenia - Kabel sieciowy zainstalowany na stałe |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |