APC BV500I-GR BackUPS BV 500VA/300W/AVR/4xSchuko bez zarządzania
Symbol: BV500I-GR
Dostępność: 30 szt.
Cena: 337.22
Cena: 337.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BV500I-GR
Dostępność: 30 szt.
Cena: 337.22
Cena: 337.22
BV500I-GR BackUPS BV 500VA/300W/AVR/4xSchuko bez zarządzania
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Typ obudowy | Desktop (PC/Switche) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie |
Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
92mm x 160mm x 305mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry |
Potwierdzenia zgodności CE |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |