PowerWalker UPS Line-In 500VA 1RU 4x IEC Out, USB HID/RS-232, Rack 19''
Symbol: VI 500 R1U
Dostępność: 5 szt.
Cena: 785.19
Cena: 785.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 500 R1U
Dostępność: 5 szt.
Cena: 785.19
Cena: 785.19
UPS PowerWalker Line-interactive 500VA 1RU 4X IEC OUT, USB-HID/RS-232, Rack 19"
Seria PowerWalker VI R1U to smukła konstrukcja (jedyne216mm głębokości), unikalna na rynku. Zajmuje tylko 1U szafy rack 19, może również być zamontowany w miejscach, które nigdy wcześniej nie były dostępne dla zasilaczy UPS, np. pod telewizorem. Wentylator jest całkowicie wyłączony podczas normalnej pracy, dodatkowym atutem jest ekran LCD, który przyciemnia się automatycznie. Praca na baterii zapewnia najwyższej jakości parametry dzięki pełnej fali sinusoidalnej. Port USB został wyposażony W sterowniki HID, co umożliwi komunikację z NAS bez problemów ze zgodnością oraz dodatkowego oprogramowania.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 6 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 ms |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.8 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Mini Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Funkcje specjalne |
Awaryjne wyłączenie (EPO) |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
- Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
44 x 216 x 433 mm |
| Pozostałe parametry |
- Zakres częstotliwości wejściowej: 45 - 55 Hz |
| Oznaczenia | |
| Data Act | PowerWalker (wskazane indeksy) |