PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X SCHUKO, RJ11 IN/OUT, USB, LCD
Symbol: VI 850 SHL
Dostępność: 0 szt.
Cena: 356.82
Cena: 356.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 850 SHL
Dostępność: 0 szt.
Cena: 356.82
Cena: 356.82
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.1 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
WinPower |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E/F (Hybrydowa) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
- Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
143 x 100 x 290 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Oznaczenia | |