APC Zasilacz awaryjny BVX700 BackUPS BVX 700VA 360W/AVR/4xIEC
Symbol: BVX700LI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 414.43
Cena: 414.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BVX700LI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 414.43
Cena: 414.43
Zasilacz awaryjny APC Easy UPS BVX700LI
Najkorzystniejszy UPS z podtrzymaniem bateryjnym i ochroną przeciwprzepięciową dla elektroniki i komputerów
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Moc czynna | 230 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
9,8 x 31,0 x 13,8 cm |
| Waga | 4.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |