Esperanza Słuchawki douszne z mikrofonem mobile
Symbol: EH162K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.48
Cena: 15.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH162K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.48
Cena: 15.48
Przewodowe, metalowe słuchawki, dokanałowe z mikrofonem. Kabel słuchawek został pokryty materiałem zabezpieczającym kabel przed uszkodzeniem. Obok mikrofonu wbudowany został przycisk umożliwiający odbiór/zakończenie rozmów przychodzących oraz zatrzymanie/wznowienie odtwarzania muzyki.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Nawigacja Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |