Defender Słuchawki przewodowe douszne PULSE 420
Symbol: 63423
Dostępność: 15 szt.
Cena: 19.11
Cena: 19.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63423
Dostępność: 15 szt.
Cena: 19.11
Cena: 19.11
Słuchawki DEFENDER douszne z mikrofonem PULSE 420 czarno-niebieskie 4-PIN
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |