Defender Słuchawki douszne z mikrofonem PULSE 420 Czarno-żółte
Symbol: 63421
Dostępność: 3 szt.
Cena: 17.70
Cena: 17.70
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63421
Dostępność: 3 szt.
Cena: 17.70
Cena: 17.70
Słuchawki Defender Douszne z mikrofonem PULSE 420 Czarno-żółte 4-PIN
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 105 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny Żółty |
| Wymiary |
120 x 1 x 1 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Oznaczenia | |