Esperanza Słuchawki douszne metalowe z mikrofonem Grafitowe
Symbol: EH203KB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.44
Cena: 17.44
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH203KB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.44
Cena: 17.44
Metalowe słuchawki douszne z mikrofonem do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych urządzeń posiadających standardowe wyjście audio. Wyposażone zostały w trwałe, łatwo dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Posiadają wzmocniony efekt odtwarzania basów.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Nawigacja Telefonia internetowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dBV |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |