Esperanza Słuchawki douszne ZIPPER z mikrofonem białe
Symbol: EH161W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 16.64
Cena: 16.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH161W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 16.64
Cena: 16.64
SŁUCHAWKI DOUSZNE ZIPPER Z MIKROFONEM BIAŁE
Przewodowe, metalowe, dokanałowe słuchawki z mikrofonem. Kabel słuchawek został podzielony na dwie części. Dolna część kabla pokryta została materiałem zabezpieczającym kabel przed uszkodzeniem. Górna część wykonana jest w formie zamka błyskawicznego co zapobiega plątaniu kabla oraz umożliwia łatwe dostosowanie długości kabla do wymagań użytkownika. Obok mikrofonu wbudowany został przycisk umożliwiający odbiór/zakończenie rozmów przychodzących oraz zatrzymanie/wznowienie odtwarzania muzyki.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.0515 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |