Esperanza Słuchawki Bluetooth sportowe Czarno-czerwone
Symbol: EH188R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 16.31
Cena: 16.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH188R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 16.31
Cena: 16.31
Wysokiej jakości słuchawki douszne Bluetooth. Posiadają ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oray przytrzymujący je pałąk zauszny. Umieszczony na kablu pilot posiada czuły mikrofon oraz zapewnia wygodne sterowanie głośnością oraz odbieraniem/kończeniem rozmów telefonicznych. Baterie umieszczone w słuchawkach umożliwiają długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzą się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu. W zestawie kabelek do ładowania.
Dane techniczne:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka Gaming Nawigacja Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) HSP AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Waga | 20 g |
| Oznaczenia | |