Defender Słuchawki przewodowe, nauszne BASIC 604 Czarno-niebieskie
Symbol: 63608
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.93
Cena: 15.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63608
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.93
Cena: 15.93
Słuchawki Defender BASIC 604 douszne czarno-niebieskie
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 85 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Niebieski Czarny |
| Oznaczenia | |