CyberPower Zasilacz awaryjny UPS UT2200EG-FR 2200VA/1320W 4ms/AVR/4xFR/RJ11/RJ45
Symbol: UT2200EG-FR
Dostępność: 2 szt.
Cena: 859.65
Cena: 859.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UT2200EG-FR
Dostępność: 2 szt.
Cena: 859.65
Cena: 859.65
Zasilacz awaryjny UPS UT2200EG-FR
CyberPower UT2200EG-FR gwarantuje ochronę zasilania urządzeń IT, takich jak komputery, urządzenia NAS i urządzenia pamięci masowej. Produkt wykonany w topologii Line-Interactive z funkcją automatycznej regulacji napięcia (AVR) w celu zapewnienia stabilnej mocy wyjściowej AC. Opatentowana technologia oszczędzania energii GreenPower UPS osiąga bardzo niski poziom zużycia prądu w celu zmniejszenia kosztów energii i pozwala na niższą temperaturę pracy, która wydłuża żywotność baterii.
Wskaźnik LED pokazuje stan urządzenia, status akumulatorów oraz stan awaryjny zasilacza UPS. Jest także kompatybilny z generatorami w celu przedłużenia ciągłości zasilania. Inne funkcje obejmują m.in. ochronę przed przeciążeniem, filtr EMI i konfigurowalny alarm w celu ochrony urządzenia. Konstrukcja wieżowa(Tower) umożliwia użytkownikom umieszczanie jej na biurkach a także w ciasnych przestrzeniach.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1320 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzakłóceniowe |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Personal |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 1 x USB 2.0 2 x RJ-11/RJ-45 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
148 x 178 x 298 mm |
| Waga | 10.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | CyberPower - __CBP% |