APC Zasilacz BE650G2-CP Back UPS 650VA/400W 6+2xFR, lad. USB-A
Symbol: BE650G2-CP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 618.24
Cena: 618.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BE650G2-CP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 618.24
Cena: 618.24
Przedstawiamy nową serię zasilaczy APC Back-UPS, która zapewnia podtrzymanie akumulatorowe i ochronę przed przepięciami idealną dla Twojego domu i biura domowego.
Dlaczego potrzebujesz zasilacza UPS? Chroni sprzęt przed niespodziewanym zakłóceniami zasilania. W przypadku przerwy w dostawie prądu lub zakłóceń zasilania zasilacz Back-UPS APC by Schneider Electric zapewnia czyste zasilanie z akumulatora dla wrażliwego sprzętu elektronicznego.
Nowe funkcje:
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Oprogramowanie |
PowerChute Personal Edition |
| Porty zasilania we. | Typ E French (europejska) |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel 1,83 m, wtyczka kątowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |