Synology Dysk twardy HDD HAT5320-24T SATA 24TB 6Gb/s 3,5' 5Y
Symbol: HAT5320-24T
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5971.42
Cena: 5971.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HAT5320-24T
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5971.42
Cena: 5971.42
3,5-calowe dyski SATA HDD serii Enterprise
Wydajne, niezawodne dyski twarde do systemów Synology
Dyski pamięci masowej klasy korporacyjnej dla systemów Synology
Dysk twardy (HDD) Synology HAT5300 oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność dzięki ścisłej integracji z systemem DSM i sprzętem firmy Synology. Dzięki ponad 500 000 godzinom wewnętrznych testów sprawdzania poprawności i 5-letniej ograniczonej gwarancji firmy Synology urządzenia z serii HAT5300 zapewniają niezrównaną niezawodność we wdrożeniach firmy Synology.
Spójne skalowanie wydajności
Dzięki testom i optymalizacjom, dyski HDD z serii HAT5300 zostały dostrojone, aby zapewnić nawet o 35% wyższą, utrzymywaną wydajność sekwencyjnego odczytu w wymagających środowiskach wieloużytkownikowych.
Dyski twarde zaprojektowane dla Synology
Zobacz, jak dyski twarde Synology zapewniają niezawodność, spójną wydajność i uproszczone zarządzanie systemem dzięki głębokiej integracji sprzętu i oprogramowania.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Synology - __SYN% |
| Model |
HAT5320-24T |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 1024 MB |
| Transfer wewnętrzny | 309 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 730 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |