Seagate Dysk SkyHawkAI 24TB 3,5 512MB ST24000VE002
Symbol: ST24000VE002
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4637.56
Cena: 4637.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST24000VE002
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4637.56
Cena: 4637.56
SkyHawk AI
Dysk SkyHawk AI, zoptymalizowany pod kątem wideo, został zaprojektowany z myślą o rejestratorach sieciowych z obsługą sztucznej inteligencji do zastosowań na brzegu sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SkyHawk AI |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Bufor | 285 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 685 g |
| Oznaczenia | |