Samsung Dysk SSD PM893 480GB MZ7L3480HCHQ-00W07
Symbol: MZ7L3480HCHQ-00W07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1563.26
Cena: 1563.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MZ7L3480HCHQ-00W07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1563.26
Cena: 1563.26
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PM893 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 876 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 520 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 98 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 29 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 100.2 mm |
| Głębokość | 69.85 mm |
| Oznaczenia | |