Adata Dysk SSD Ultimate SU650 2TB SATA3 520/450 MB/s
Symbol: ASU650SS-2TT-R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1399.51
Cena: 1399.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU650SS-2TT-R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1399.51
Cena: 1399.51
Ultimate SU650
Dysk półprzewodnikowy Ultimate SU650 wykorzystuje pamięć Flash NAND 3D i kontrolera wysokiej prędkości oferując pojemności do 2TB. Zapewnia wydajność odczytu/zapisu danych do 520/450MB/s i większą niezawodność niż dyski SSD NAND 2D. Dysk SU650 obsługuje funkcję buforowania SLC i zaawansowane technologie korekty błędów dla zapewnienia zoptymalizowanej wydajności i integralności danych. Dla tych, którzy chcą poważnie zmodernizować swój komputer, dysk SU650 jest doskonałą opcją oferującą świetny stosunek ceny do wydajności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Ultimate SU650 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 1120 TB |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 47.5 g |
| Oznaczenia | |