Rebeltec Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem CITY BLUE
Symbol: RBLSLU00022
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.77
Cena: 22.77
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLSLU00022
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.77
Cena: 22.77
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem
- Złącze mini jack 3,5mm 4pin (in/out)
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedacja: 32 Ω ±15%
- Czułość: 105±3dB
- Długość kabla: 1,2± 0.15m
- Średnica głośnika: 40mm
- Możliwość złożenia
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Niebieski |
| Pozostałe parametry |
Opakowanie: PVC Box |
| Oznaczenia | |