QUER UPS model Micropower 800 ( offline, 800VA / 480W , 230 V , 50Hz )
Symbol: KOM0552
Dostępność: 1 szt.
Cena: 271.12
Cena: 271.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KOM0552
Dostępność: 1 szt.
Cena: 271.12
Cena: 271.12
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 2 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Wymiary |
298x101x142mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |