PowerWalker UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 650VA 2X SCHUKO OUT, RJ11 IN/OUT, USB
Symbol: VI 650 SH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 304.61
Cena: 304.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 650 SH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 304.61
Cena: 304.61
Uninterruptible Power Supply VI 650S - Schuko
Link do tej specyfikacji: http://www.powerwalker.com/datasheet/Line-Interactive/PowerWalker%20VI%20650%20SE.pdf
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciw przeładowaniu Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Funkcje specjalne |
- AVR Boost i buck |
| Oprogramowanie |
WinPower |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Złącza | RJ-11 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie |
- PowerWalker VI 650 SE |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
279 x 100 x 143 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Pozostałe parametry |
- Moc wyjściowa: 360W |
| Oznaczenia | |