PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In/Out
Symbol: VI 2200 STL FR
Dostępność: 10 szt.
Cena: 703.54
Cena: 703.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 2200 STL FR
Dostępność: 10 szt.
Cena: 703.54
Cena: 703.54
UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In/Out
Seria PowerWalker Basic VI 600/800/1000/1200/1500/2200 STL została zaprojektowana, aby zaspokoić podstawowe potrzeby rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1320 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
148 mm x 178 mm x 298 mm |
| Waga | 10.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | PowerWalker (wskazane indeksy) |