PNY Karta graficzna GeForce RTX 5080 16G OC
Symbol: VCG508016DFSXPB1-O
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6452.88
Cena: 6452.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG508016DFSXPB1-O
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6452.88
Cena: 6452.88
Karta graficzna GeForce RTX 5080 16G OC
Smukła i wydajna konstrukcja z mistrzowsko zaprojektowanym systemem chłodzenia. Karta PNY GeForce RTX 5080 jest dostępna w kompaktowym formacie dwuslotowym, co zapewnia większą kompatybilność z różnymi konfiguracjami PC. Oferuje przełomową wydajność dzięki architekturze NVIDIA Blackwell. Graj przy wysokiej liczbie klatek na sekundę dzięki DLSS 4, zwiększ swoją kreatywność z NVIDIA Studio oraz odkrywaj nowe możliwości dzięki mocy AI - wszystko to w kompaktowej formie, idealnej do mniejszych obudów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
VCG508016DFSXPB1-0 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2295 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2730 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary |
40 x 150 x 300 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |