Asus Karta graficzna GeForce RTX 5080 NOCTUA OC 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI
Symbol: RTX5080-O16G-NOCTUA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7873.52
Cena: 7873.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX5080-O16G-NOCTUA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7873.52
Cena: 7873.52
Karta graficzna GeForce RTX 5080 NOCTUA OC 16GB GDDR7 256bit 3DP/2HDMI
Najcichsza karta graficzna w swojej klasie
Stworzona we współpracy z Noctua, ASUS GeForce RTX 5080 Noctua Edition wyposażona jest w trzy wentylatory NF-A12x25 G2 PWM 120 mm oraz radiator z komorą parową na niestandardowej płytce PCB, zapewniając wyjątkowe chłodzenie przy ultraniskim poziomie hałasu co czyni ją najcichszą kartą GPU z chłodzeniem powietrznym w swojej klasie. Idealna dla fanów Noctua, graczy oraz twórców szukających maksymalnej wydajności przy minimalnym hałasie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5080 NOCTUA OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2730 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Wydajność AI (TOPs) | 1801 |
| Porty wideo | 2 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
80 x 151 x 385 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |