Natec Słuchawki Canary z mikrofonem czarne
Symbol: NSL-1295
Dostępność: 27 szt.
Cena: 19.48
Cena: 19.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NSL-1295
Dostępność: 27 szt.
Cena: 19.48
Cena: 19.48
Słuchawki Canary z mikrofonem czarne
WYSOKIEJ JAKOŚCI GŁOŚNIKI
Usłysz różnicę dzięki neodymowym przetwornikom, które doskonale odwzorowują wszystkie dźwięki. Swoich rozmówców będziesz słyszał wyraźnie, a muzyka będzie przyjemna dla ucha.
CZUŁY MIKROFON WIELOKIERUNKOWY
Często zdarza się, że rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie? To już nie problem, mikrofon w słuchawkach Natec filtruje trzaski i redukuje zbędne szumy.
PEŁEN KOMFORT I WYTRZYMAŁOŚĆ
Bardzo lekka konstrukcja i nauszniki wykonane z materiału tekstylnego - dzięki temu możesz używać zestawu słuchawkowego przez wiele godzin bez zmęczenia, a przewód w tekstylnym oplocie zapewnia trwałość.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |