MSI Karta graficzna GeForce RTX 5080 VENTUS 3X OC WHITE 16G GDDR7 256bit
Symbol: RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6120.92
Cena: 6120.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6120.92
Cena: 6120.92
| Informacje o produkcie | |
| Model |
G5080-16V3CW |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2655 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2640 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
49 x 121 x 303 mm |
| Waga | 1.084 kg |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |