MSI Karta graficzna GeForce RTX 5050 8GB VENTUS 2X OC GDDR6 128BIT DP/HDMI
Symbol: RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1444.54
Cena: 1444.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1444.54
Cena: 1444.54
GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RTX 5050 8G VENTUS 2X OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2617 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2602 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary |
197 x 120 x 41 mm |
| Waga | 491 g |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |