AFOX Karta graficzna GeForce GTX1660Ti 6GB GDDR6 DP DVI HDMI ATX Dual Fan
Symbol: AF1660TI-6144D6H4
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1066.25
Cena: 1066.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AF1660TI-6144D6H4
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1066.25
Cena: 1066.25
AFOX GTX 1660 Ti karta graficzna
Niesamowita wydajność
Uznawana za jedną z najbardziej opłacalnych kart graficznych. Wykorzystuje rdzeń wyświetlacza GTX 1660 Ti i jest wyposażona w 6GB pamięci GDDR6 192-bit, zapewniającej ultra-szybką przepustowość. GTX 1660 Ti jest gotowa do gier, oferując wydajność porównywalną do GTX 1070 w najnowszych tytułach.
Zaawansowana technologia graficzna TURING SHADERS
Obsługuje jednoczesne wykonywanie operacji zmiennoprzecinkowych i całkowitych, technologię adaptive shading oraz nową, zunifikowaną architekturę pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzednika. Shadery Turing zapewniają znaczny wzrost wydajności w najnowszych grach. GTX 1660 Ti eliminuje problemy z zacinaniem grafiki i płynnie obsługuje wszystkie główne gry 3D, wykorzystując nowoczesne funkcje graficzne Turing.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Geforce GTX1660Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1500 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1770 MHz |
| Taktowanie pamięci | 12 GHz |
| Porty wideo | 1 x DVI-D 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |