MSI Karta graficzna GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
Symbol: GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1058.43
Cena: 1058.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1058.43
Cena: 1058.43
Karta graficzna GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
GeForce RTX 3050 6GB został zbudowany w oparciu o architekturę NVIDIA Ampere, wyposażoną w dedykowane rdzenie Ray Tracing, rdzenie AI Tensor oraz szybkie pamięci G6. Przejdź na GeForce RTX.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1492 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Porty wideo | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
42 x 109 x 189 mm |
| Waga | 404 g |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |