Lenovo Podstawowy zestaw przewodowej klawiatury i myszy US Euro 4X30L79922
Symbol: 4X30L79922
Dostępność: 0 szt.
Cena: 172.98
Cena: 172.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X30L79922
Dostępność: 0 szt.
Cena: 172.98
Cena: 172.98
Klawiatura i mysz przewodowa Lenovo Essential Combo zapewnia prostotę. Ta wytrzymała klawiatura i mysz podłącza się do dowolnego portu USB z niezawodnością przewodową, na której możesz polegać. Mocna wodoodporna membrana poradzi sobie z przypadkowymi wyciekami bez narażania wydajności. Ciesz się wygodnym pisaniem za pomocą cichych klawiszy i klawiatury numerycznej w nowoczesnym układzie oszczędzającym miejsce. Ergonomiczna, pełnowymiarowa mysz zapewnia wygodę i wsparcie podczas całodziennego użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
Essential Wired Essential Wired |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m 1.8 m |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Waga | 570 g 69 g |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania (dł. X szer. X wys.): 508 mm x 179 mm x 45 mm; |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Podświetlenie | Nie |
| Wymiary |
62.3 x 111.3 x 33.7 mm |