Defender Klawiatura mechaniczna QUEST GK-596 RGB ANTI-GHOSTING
Symbol: 45597
Dostępność: 5 szt.
Cena: 149.81
Cena: 149.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 45597
Dostępność: 5 szt.
Cena: 149.81
Cena: 149.81
Mechaniczna klawiatura Quest GK-596. Pełnowymiarowa, wygodna klawiatura gamingowa z jaskrawoczerwonym podświetleniem. Klawisze wyposażone są w czerwone przełączniki, co gwarantuje szybką i dokładną reakcję na kliknięcia. Funkcja Anti-Ghosting pozwala na jednoczesne naciśnięcie kilku klawiszy bez blokowania, co zapewnia bardziej precyzyjną i płynną kontrolę podczas gry.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Quest GK-596 |
| Rodzaj | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (UK) [Enter "L"] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows |
| Wymiary |
13.00 x 3.50 x 44.00 cm |
| Waga | 650 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |