HP Inc. Urządzenie wuelofunkcyjne DeskJet 4322 All-in- One A24HNB
Symbol: A24HNB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 388.22
Cena: 388.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A24HNB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 388.22
Cena: 388.22
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4322 (A24HNB)
Łatwe drukowanie w domu
Łatwo drukuj, skanuj i kopiuj dzięki tej kompaktowej, bezprzewodowej, łatwej w użyciu drukarce z automatycznym podajnikiem dokumentów. Drukuj wszystko, od etykiet zwrotnych po zabawne, kolorowe arkusze ćwiczeń.
Łatwa konfiguracja, bezproblemowe połączenie
Drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego miejsca w domu.
Wykonane w co najmniej 70% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
Miliard wkładów do drukarek poddanych recyklingowi i liczba ta wciąż rośnie.
Ucz się, twórz i utrzymuj porządek
Spraw, aby nauka była łatwa i przyjemna, dzięki materiałom do drukowania HP.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP DeskJet 4322 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 B5 100 x 150 mm A4 DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5.5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm URF HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora: 1,0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy Papier Papier fotograficzny Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
Wydajność wkładów (konfiguracyjnych / z zestawu):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mac OS Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
Microsoft Windows 11 i 10: Procesor 1 GHz, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, połączenie z Internetem |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski Biały |
| Wysokość | 200 mm |
| Szerokość | 428 mm |
| Głębokość | 332 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |