Canon Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe TR4755i 5074C046 Białe
Symbol: 5074C046
Dostępność: 1 szt.
Cena: 355.72
Cena: 355.72
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5074C046
Dostępność: 1 szt.
Cena: 355.72
Cena: 355.72
Canon Seria PIXMA TR4755i
To urządzenie 4 w 1 idealnie sprawdza się w domowych biurach. Zapewnia opcje łączności, umożliwia wydajną pracę i jest zgodne z programem PIXMA Print Plan, w ramach którego użytkownicy korzystają z dostaw atramentu na podstawie liczby drukowanych stron.
Niewielka drukarka wielofunkcyjna z obsługą programu PIXMA Print Plan
Ta wielofunkcyjna drukarka zgodna z programem PIXMA Print Plan obejmującym elastyczną miesięczną subskrypcję atramentu na podstawie liczby drukowanych stron może kopiować, skanować i faksować wielostronicowe pliki. Dzięki bezproblemowej łączności Wi-Fi jest to idealne rozwiązanie do użytku domowego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PIXMA TR4755i |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Faks Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | DL 110 x 220 mm 216 x 356 mm (Legal) A6 A5 A4 100 x 150 mm 130 x 180 mm 200 x 250 mm 216 x 279 mm (Letter) |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.8 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4.4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1200 arkuszy/miesiąc |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Pocztówka Nośniki samoprzylepne Papier Papier fotograficzny Papier matowy Papier błyszczący Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Android Chrome OS iOS iPadOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 438 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 592 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Canon - __CAN% |