Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 600VA 360W
Symbol: UPS06
Dostępność: 17 szt.
Cena: 314.97
Cena: 314.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS06
Dostępność: 17 szt.
Cena: 314.97
Cena: 314.97
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 600 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 ms |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe (SCP) Termiczne (OTP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
270 x 190 x 90 mm |
| Waga | 3.55 kg |
| Oznaczenia | |