Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 700W/1000VA czysta sinusoida
Symbol: UPSLP700
Dostępność: 16 szt.
Cena: 713.69
Cena: 713.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPSLP700
Dostępność: 16 szt.
Cena: 713.69
Cena: 713.69
Zasilacz awaryjny UPS Greencell 1000VA 700W PowerProof z LCD
Zasilacz UPS posiada wyświetlacz LCD, informujący o wielu istotnych parametrach pracy oraz dedykowaną aplikację, która ułatwia użytkowanie i kontrolę urządzenia. W nowej wersji zasilaczy poprawiliśmy i zmniejszyliśmy jasność ekranu, aby był jak najbardziej czytelny i komfortowy dla użytkownika.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 700 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne (OTP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
353 x 149 x 162 mm |
| Waga | 8 kg |
| Oznaczenia | |