Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 1500VA 900W Power Proof
Symbol: UPS04
Dostępność: 22 szt.
Cena: 509.79
Cena: 509.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS04
Dostępność: 22 szt.
Cena: 509.79
Cena: 509.79
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 ms |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne (OTP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
380 x 158 x 198 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Informacje o gwarancji |
|
| Oznaczenia | |