Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G 256BIT GDDR7 3DP/HDMI
Symbol: GV-N5080AERO OC-16GD
Dostępność: 18 szt.
Cena: 6551.07
Cena: 6551.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N5080AERO OC-16GD
Dostępność: 18 szt.
Cena: 6551.07
Cena: 6551.07
Karta graficzna GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5080 AERO |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2617 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2730 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
50 x 126 x 304 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |