Gembird Zasilacz awaryjny UPS 1200VA Line-in 2xC13 2xSchuko USB
Symbol: UPS-RACK-1200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 767.93
Cena: 767.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS-RACK-1200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 767.93
Cena: 767.93
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 720 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciw przeładowaniu |
| Funkcje specjalne |
Funkcja zimnego startu |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
Warunki pracy: 0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Wymiary: 448 x 132 x 308 mm |
| Waga | 11.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe Do poprawnej pracy podłączone obciążenie powinno wynosić co najmniej 5% maksymalnej mocy UPS. Na przykład zasilacz UPS o mocy 700 W potrzebuje do pracy co najmniej 35 W podłączonego obciążenia. |
| Oznaczenia | |