Gembird Mysz optyczna USB czarna
Symbol: MUS-6B-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 18.46
Cena: 18.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-6B-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 18.46
Cena: 18.46
Mysz optyczna USB czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-6B-01 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
110 x 68 x 38 mm |
| Waga | 74 g |
| Oznaczenia | |