Defender Mysz gamingowa DOT MB-986 optyczna 7 kolorów 1000dpi 4P
Symbol: 52986
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.58
Cena: 17.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52986
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.58
Cena: 17.58
Mysz Defender DOT MB-986 Optical 7 kolorów 1000dpi 4P
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DOT MB-986 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Rozmiary produktu (bez opakowania) - 7.3 x 3.7 x 12.4 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |