Gembird Mysz optyczna USB 1.35m czarno-srebrna
Symbol: MUS-4B-06-BS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14.77
Cena: 14.77
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-4B-06-BS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14.77
Cena: 14.77
Mysz optyczna, USB, czarno / srebrna
KOMFORT I PRECYZJA
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-4B-06-BS |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
99 x 65 x 37 mm |
| Waga | 71 g |
| Oznaczenia | |