Gembird Klawiatura standardowa USB dla seniora
Symbol: KB-US-103
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21.32
Cena: 21.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB-US-103
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21.32
Cena: 21.32
Klawiatura standardowa USB dla seniora
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KB-US-103 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Wymiary |
445 x 140 x 24 mm |
| Waga | 424 g |
| Oznaczenia | |