Defender Klawiatura biurowa Element HB-520
Symbol: 45518
Dostępność: 13 szt.
Cena: 24.95
Cena: 24.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 45518
Dostępność: 13 szt.
Cena: 24.95
Cena: 24.95
Klawiatura Defender Element HB-520 czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Element HB-520 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Mac OS |
| Wymiary |
25 x 440 x 145 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
Ilość przycisków - 104+3 sztuki |
| Oznaczenia | |