Gembird Klawiatura KB-MCH-04 układ US
Symbol: KB-MCH-04
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19.69
Cena: 19.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB-MCH-04
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19.69
Cena: 19.69
Klawiatura KB-MCH-04 układ US
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KB-MCH-04 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Wymiary |
430 x 132 x 23 mm |
| Waga | 400 g |
| Oznaczenia | |