Gembird Filament PLA matowy, 1,75 mm, 1 kg, biały
Symbol: 3DP-PLA-01-MTW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 65.39
Cena: 65.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3DP-PLA-01-MTW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 65.39
Cena: 65.39
Filament PLA matowy, 1,75 mm, 1 kg, biały
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Długość | 340 m |
| Kolor | Biały |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Waga | 1 kg |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary szpuli: 200 mm (średnica) x 63 mm (wysokość) x 60,5 mm (otwór centralny) |
| Oznaczenia | |