Gembird Filament ABS High Speed, 1,75 mm, 1 kg, żółty
Symbol: 3DP-ABS1.75HY-01-Y
Dostępność: 5 szt.
Cena: 59.24
Cena: 59.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3DP-ABS1.75HY-01-Y
Dostępność: 5 szt.
Cena: 59.24
Cena: 59.24
Filament ABS High Speed, 1,75 mm, 1 kg, żółty
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj filamentu | ABS High Speed |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Długość | 400 m |
| Kolor | Żółty |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Waga | 1 kg |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary szpuli: 198 mm (średnica) x 67 mm (wysokość) x 55 mm (otwór centralny) |
| Oznaczenia | |