Esperanza Mysz przewodowa dla graczy 7D OPT. USB MX401
Symbol: EGM401WB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.67
Cena: 17.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGM401WB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17.67
Cena: 17.67
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HAWK |
| Przeznaczenie | Biuro Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały Niebieski |
| Wymiary |
|
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe: MS Windows 98/2000/Me/NT/XP/Vista/7/8/10, Unix, Mac OS 8.6 lub wyższy, Linux 2.6 lub wyższy |
| Oznaczenia | |