Esperanza Głośniki 2.0 USB FLAMENCO czarno-czerwone
Symbol: EP140KR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 34.36
Cena: 34.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EP140KR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 34.36
Cena: 34.36
Głośniki 2.0 USB FLAMENCO czarno-czerwone
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Wymiary |
74 x 105 x 60 mm |
| Waga | 0.44 kg |
| Pozostałe parametry |
Długość kabla: 120 cm |
| Oznaczenia | |